אנא קרא את מדיניות הפרטיות שלהלן טרם הגלישה באתר אינטרנט זה (להלן: "האתר").

יובהר, כי מדיניות פרטיות זו נוגעת אך ורק לגלישה באתר, ואינה מתייחסת לחיסיון עו"ד-לקוח אשר נוצר בעת יצירת יחסי עו"ד-לקוח ומוסדר על-ידי הדין וכללי האתיקה.

המידע שאנו עשויים לאסוף

אנו עשויים לאסוף ולאחסן מידע אישי אודותיך, ככל שמידע כזה יסופק על ידך למשרדנו בעת יצירת קשר עמנו, כגון שמך, פרטי הקשר שלך וכתובת הדואר האלקטרוני.

כמו כן, אנו עשויים לאסוף מידע לא אישי אודותיך במהלך הגלישה באתר, כגון באילו דפים ביקרת באתר שלנו, על אילו קישורים לחצת, סוג דפדפן האינטרנט שלך וכו'.

כיצד אנו אוספים מידע

כמקובל, אנו משתמשים בעוגיות (Cookies) כדי לאסוף מידע מסוים אודותיך בעת הגלישה. אנו עשויים לאסוף מידע כגון באילו דפים באתר שלנו ביקרת, על אילו קישורים לחצת, סוג דפדפן האינטרנט שלך, כתובת ה-IP  שלך וכו'.

קבצי עוגיות הם קבצי נתונים קטנים שהורדו ונשמרו במכשיר המשתמש בעת גלישה באתר אינטרנט, ולעתים קרובות משמשים לשמירה על תיעוד של פעולות שבוצעו באתר או למעקב אחר פעילות גלישה. אנו משתמשים בעוגיות למטרות הבאות: (א) ניתוח כללי; (ב) מטרות שיווק (ג) שיפור הגלישה באתר שלנו (כולל התוכן המוצג).

מידע אישי אשר נאסף דרך קבצי העוגיות אינו משותף עם צד שלישי כלשהו ללא הסכמתך.

לקבלת מידע נוסף, אנא פנה אלינו באמצעות פרטי הקשר המפורטים באתר.

ביטול הצטרפות לעוגיות

תוכל לבטל את הסכמתך להפעלת קבצי עוגיות באמצעות סרגל הכלים של הדפדפן שלך, ככל שהוא מאפשר חסימת עוגיות בכלל, או חסימתן מאתרים מסוימים; או על ידי דחיית ההודעה הקופצת על המסך המבקשת את הסכמתך לשימוש בעוגיות בעת הגלישה הראשונה שלך באתר.

לקבלת מידע נוסף אודות קבצי עוגיות בהם אנו משתמשים, צור אתנו קשר באמצעות פרטי הקשר המפורטים באתר.

השימוש שנעשה במידע שנאסף

מידע אישי שאנו אוספים כאשר אתה פונה אלינו באמצעות האתר, משמש כדי לקבל את פרטיך ולהשיב על שאלות בדבר קבלת שירותים משפטיים מאתנו.

אנו משתמשים במידע, שאיננו מידע אישי, שנאסף, על מנת לשפר, להתאים ולהפעיל את האתר באופן טוב יותר, וכן לצורך נתונים סטטיסטיים ושיווקיים.

אנו עשויים להשתמש או לחשוף מידע אישי או לא אישי כדי לחקור, למנוע או לנקוט פעולה בנוגע לפעילויות בלתי חוקיות, חשד להתנהגות מזויפת, לאיומים פוטנציאליים או להפרות אחרות של תנאי השימוש שלנו ושל מדיניות פרטיות זו.

אתרים חיצוניים

אם אתה נכנס לאתר אחר (להלן: "אתר חיצוני") דרך אתר זה, עליך לעיין במדיניות הפרטיות של האתר החיצוני על מנת להבין איזה מידע הוא אוסף, כיצד הוא אוסף את המידע ואיזה שימוש הוא עשוי לעשות במידע שנאסף.

צור קשר

אנא צור עמנו קשר באמצעות פרטי הקשר שבאתר בכל שאלה הקשורה לפרטיותך.

שינויים ועדכונים של מדיניות הפרטיות

מדיניות פרטיות זו עשויה להתעדכן על פי שיקול דעתנו הבלעדי, ואתה נדרש לבדוק את מדיניות הפרטיות העדכנית שלנו מעת לעת. כל שימוש שתעשה באתר יהיה כפוף למדיניות הפרטיות העדכנית ביותר בעת עשיית השימוש על ידך.

 

עודכן לאחרונה 22.10.2018